Referencje ze szkolenia ‚Warsztat o warsztacie” dla PTBRiO

Warsztaty Magdy Dobrowolskiej-Sagan i Kasi Piwowarczyk-Atys to zanurzenie w praktyczne doświadczenie technik kreatywnych oraz innych metod pracy warsztatowej.  We współpracy z trenerkami doceniamy szczególnie umiejętność dostosowania technik warsztatowych do konkretnych wyzwań biznesowych i umiejętność skutecznego przekazania wiedzy uczestnikom. Ich metoda pracy pozwala grupie  uzyskać wiedzę oraz przećwiczyć umiejętności projektowania scenariusza warsztatu na własnym biznesowym polu. Były to elementy szczególnie doceniane przez uczestników warsztatu – badaczy, marketingowców, brand managerów. Prowadzony przez trenerki w PTBRiO „Warsztat o warsztacie” uzyskał bardzo wysokie oceny użyteczności – ze średnią ocen  4,8″

Anna Chodkiewicz, kierownik biura PTBRiO

 

O warsztatach prowadzonych przez Magdę Dobrowolską-Sagan:

Referencje z warsztatów dla Getin Bank:

Warsztaty dzięki swej „prowokującej” metodzie pozwoliły nam uzyskać nowe nieszablonowe spojrzenie na naszą markę: co chcemy zmienić, jak można inaczej mówić o produktach wychodząc poza konwencję kategorii. Udało nam się wspólnie dokonać twórczego remanentu i wyjść z rutynowego postrzegania pewnych tematów. Powstały pomysły, które wykorzystaliśmy w codziennej pracy”

Natalia Zalecka_2
Natalia Załęcka, Dyrektor Marketingu Getin Bank

Referencje z warsztatów dla Netia:

Proces warsztatowo-strategiczny przeprowadzony był w sprawny i innowacyjny sposób. Użyta metoda Prowokacje Strategiczne pomogła stworzyć bezpieczną i inspirującą atmosferę na twórcze poszukiwanie pomysłów przez wszystkich uczestników. Doceniamy merytoryczne przeprowadzenie warsztatu, jak i strategiczny wkład w generowanie i opracowanie efektów warsztatów”

Aneta Świercz-Grądkowska

Aneta Świercz- Grądkowska, Kierownik ds. Strategii Marketingowej Netia S.A.

O warsztatach prowadzonych przez Kasię Piwowarczyk-Atys:

Kasia to ścisła czołówka facylitatorów, z którymi miałem przyjemność pracować. Jest zawsze znakomicie przygotowana, dystansem i poczuciem humoru rozbraja każdą minę pojawiającą się w trakcie warsztatów, ma niezbędne do tej roboty „flow”, a entuzjazmem potrafiłaby zarazić nawet największego sceptyka na świecie. Jakbym kiedyś chciał się zająć facylitacją (na razie nie planuję), to po nauki udałbym się do Kasi!”

Radek Czapczyk, Brand Manager Lech Ice Shandy&Diesel

Kasia jest Robertem Lewandowskim polskiej facylitacji. Jej styl to unikalne połączenie kreatywności i skuteczności. Zrozumieniem strategii, opanowaniem grupy, racjonalnością i dystansem wyprzedza o pokolenie wielu moderatorów, z którymi miałem przyjemność pracować. Dla mnie współpraca z Kasią zawsze będzie pewnym strzałem przy projektach wymagających zarządzenia trudną grupą.”

marek photo

Marek Marcinkiewicz, Senior Brand Manager Redd’s & Lech Pils

 

Kompetentna, dobra obserwatorka, umiejętnie mobilizuje do dyskusji”

(uczestnik warsztatów Boyfriend 101)